Hakkımızda

MÜŞAVİRLİK

Sürekli gelişebilen ve büyüyen bir firmanın, kritik süreçleri arasında muhasebe, mali denetim ve raporlama en ön sıralarda gelir. Bu süreçlerin en doğru ve özenli gerçekleştirilebilmesi, firmanın verimliliğine doğrudan etki eden önemli faktörlerdendir. Müşavirlik desteği, firmanın gündelik işlemlerinin en sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesini sağlar ve bu şekilde firma asıl üretim/çalışma alanına en iyi şekilde odaklanabilir.

Müşavirlik hizmetinin en doğru ve en sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilmesi deneyim, odaklanma ve özen gerektirir. Değişik sektörlerde farklı firma gereksinimlerin karşılanması ve süreçlerin kurgulanması, en doğru analiz yanında deneyim de gerektirir. Benzer şekilde, sürekli değişen yasal yapının güncel şekilde takibi ve firma süreçlerinin uyumlaştırılması da önemlidir. 

FİRMAMIZ

MM Akın Ertürk gözetiminde çalışan deneyimli kadromuz ile size en doğru danışmanlık hizmetini sunabiliyor ve firmanız için en özenli muhasebe süreçleri takibini gerçekleştirebiliyoruz. Değişik sektörlerde önde gelen yerli ve uluslararası firmalara müşavirlik hizmeti sunmaktayız.

Yasal düzenlemeler ve resmi kurumlar işlemlerini en güncel şekilde takip ederek, sizleri bilgilendiriyoruz. Firmanız personeline eğitim ve sunumlar ile bilgi desteği sağlıyoruz. İş ve muhasebe süreçlerinizin yasal zorunluluklara uyumunu gözeterek, yasal ve cezai sıkıntıları önlüyoruz.

Muhasebe veri/evrak takibi ve girişleri, Beyannameler, Gayrimenkul ve menkul sermayelerin vergilendirilmesi, Ticari ve Kurumsal Kazançların vergilendirilmesi, Şirket kuruluşları ve vergi iletişimleri konularında hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimiz bölümünden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Hedeflerimiz ve taahhütlerimiz:

·         Gündelik muhasebe süreçlerini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmek,

·         Yasal zorunluluklara uyum ve cezai durumlardan kaçınacak en doğru bilgilendirmeyi yapabilmek,

·         Muhasebe kültürünün özümsenmesi ve doğru bir refleks olarak firmanız tarafından benimsenmesini sağlamak.

ÖZGEÇMİŞ

MM Akın Ertürk 2004 yılından bu yana Bağımsız Mali Müşavir olarak çalışmaktadır.

·         1993-1997 İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü Lisans Programı

·         1998-2004 Özel Sektör Muhasebe Yöneticisi Çalışma Deneyimi

·         2011 yılından itibaren Ceza ve Hukuki Davalarda Mali Bilirkişilik,

·         2013-2014 Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe ve Denetim Bölümü yüksek lisans

·         2014 yılında Aydın Üniversitesi Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi Geçiş Dönemi eğitimi ile Bağımsız Denetçi belgesi

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi